Sıkça Sorulan Sorular

Tahmino Hakkında Sorular

Destek veya iletişim talebi göndermeden önce sıkça sorulan sorular bölümünü kontrol etmenizi öneriyoruz.

Futbol ve Basketbol maçlarına yapacağınız DOĞRU tahminlerinize 1 Tahmino Puan (TP) vererek Market-O bölümünden çeşitli hediyeler yada puanlarınızı paraya çevirerek hesabınıza para transferi yapmanızı sağlar. Üstelik bilemediğiniz tahminlerinizde herhangi bir PUAN KAYBI YAŞAMAZSINIZ!... Para transferi seçeneklerinde bankanıza direkt transfer, PAPARA yada ININAL ödeme seçeneklerinden birisini seçerek hakedişinizi talep edebilirsiniz.

Tahmino.com'a üye olmak için ana sayfada bulunan " HEMEN, ÜCRETSİZ ÜYE OL " butonuna ya da sağ üst menüden "KAYIT OL" butonuna tıklayarak açılan kayıt formunu doldurman gerekir. Bunun dışında, Tahmino.com üyesi olan bir arkadaşının gönderdiği davet linkine tıklayarak da üye olabilirsin. Davet linkine tıkladığında açılan üyelik formunu doldurman ve kaydettiğin CEP TELEFONU numarana gelen aktivasyon kodunu girmen yeterli!..

Tahmino.com anasayfada yer alan üyelik girişi butonuna tıkladığında açılan formun altında "Parolamı Unuttum" kısmına tıklayıp, kayıtlı CEP TELEFONUNU yada E-POSTA ADRESİNİ yazarak şifreni talep iletebilirsin. Sonrasında gelen kutuna veya telefonuna iletilen şifre ile giriş sağlayabilirsin.

Tahmino.com'a kaydetmek istediğin numaranın senin tarafından kullanılması gerekmektedir. Aynı cep telefonu numarası ile birden fazla üyelik oluşturulamaz. Gerekli kontrolleri gerçekleştirebilmemiz için konuyu Tahmino.com’un "İLETİŞİM" formu üzerinden bizlere iletebilirsin.

Telefon numarana gönderdiğimiz onay kodunu, Tahmino.com kayıt formunu doldurduktan sonra karşına çıkan cep telefonu doğrulama ekranındaki "Onay Kodu" kutucuğuna girebilirsin. Telefon onayı alınmayan kullanıcılar Tahmino.com paneline erişim sağlayamazlar :(

Tahmino.com ÜYELİK %100 ÜCRETSİZDİR ve telefonuna iletilen onay kodu ile ilgili herhangi bir ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ.

TP Puan; Tahmino.com'daki DOĞRU tahminlerin ve bonuslara katılımların karşılığında kazandığın puan birimidir. TP Puanların sana çeşiti fırsatlar olarak geri döner. Tahmino.com'da yaptığın her işlemde TP Puan kazanır, TP Puan kazandıkça daha çok fırsat elde dersin.

 

Tahmino Puan Kuru (1 TP) = 0,10 TL'dir.

Tahmino.com'da DOĞRU maç tahminlerinde, Bonus-O aktivitelerinde, Referans-O yani arkadaşlarını üye yapman sonucunda bolca TP Puan kazanırsın, sadece bununla da sınırlı değil, Tahmino.com paneline HER GÜN DÜZENLİ GİRİŞ YAPTIĞINDA SADAKAT PUANI KAZANIRSIN VE HER GÜN DEVAM EDER. Tahmino.com'da kazandığın TP Puanlar karşılığında çeşitli bir çok hediye ve sana özel fırsatlardan yararlanabilir, dilersen TP puanlarını paraya çevirerek BANKANA PARA TRANSFERİ talebinde bulunabilirsin fakat unutma en az para çekmek için en alt limit sadece 50 TL yani 500 TP puana denk gelir.

Tahmino.com'daki bir çok aktivite karşılığında TP Puan kazanır ve bu TP Puanlarını TL yada hediye fırsatına dönüştürebilirsin. Aşağıda TP Puan kazanabileceğin aktiviteleri listeledik. Biz puan kazanman için elimizden geleni yapıyoruz, seninde Hemen Tahmino.com’a giriş yaparak kazanmaya başlaman gerekir ya da hala üye değilsen üye olmak için hemen linki TIKLA para kazanmak için GEÇ KALMA!..

 

 • Üyelik Bonusu (Yeni Üyelerimize 10 TP Hoşgeldin Puanı Vermekteyiz. Bu şekilde platformumuzda ki bütün oyunları deneyebilirsin)
 • DOĞRU Maç Tahminleri (Bildiğin her maç tahmininden 1 TP puan kazanırsın, bilemediğin tahminlerden TP PUAN KAYBETMEZSİN)
 • Şans Oyunları (TP kazanmanın en eğlenceli hali.. Platformumuzda ki oyunlara TP karşılığında katılım sağlayarak TP puanlarını katlayabilirsin)
 • Bonus-O (Adından da anlayacağın gibi; Linke Tıkla Kazan, Video İzle Kazan, Site Görüntüle Kazan ve SMS At Kazan gibi aktiviteler ile HER GÜN TP kazanabilirsin)
 • Referans-O (Arkadaşlarını davet et ve 3 TP kazan, işlem çok basit kullanıcı panelinde ki Referans-O menüsnden sana özel oluşturulmuş linki arkadaşların ile paylaş SINIRSIZ TP kazan)
 • Lig-O (DOĞRU tahminlerin sonucu kazandığın TP puanlar ile Haftalık ve Aylık Lig-O'da YARIŞ, sıralamaya gir çeşitli HEDİYELER ve TP puanlar kazan)
 • Sadakat Puanı (Siteye her gün düzenli giriş yap, günlük giriş hediyen katlanarak ilerlesin! Sen bizi unutmazsan, bizde seni unutmayız..)

Tahmino.com'da 1 TP Puan karşılığı 0.10 TL değerindedir. En az 500 TP Puan’a ulaştığında, talebinle birlikte gerekli güvenli kontrolleri yapıldıktan sonra 50 TL değerinde ki ödeme kendi adına kayıtlı bir banka hesap numarasına yapılır, dilersen PAPARA yada ININAL hesabına da gönderim sağlanmaktadır.

Tahmino.com'da ÜYELİK ÜCRETİ YOKTUR ve sistem tamamen SİZDEN PARA TALEP ETMEMEK ÜZERE kuruludur. Buna rağmen kullanıcılarına kazandırdıkları TP puanlar karşılığında yüzlerce HEDİYE ve PARA ÖDÜLÜ dağıtmaktadır.

PEKİ TAHMINO.COM'UN KAZANCI NEREDEN GELİYOR?

Kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra göreceğiniz üzere çeşitli reklam yayınları yapmaktayız VE BİLİYORUZ ki bu reklamlar sizi biraz rahatsız ediyor fakat sizin taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmemiz amacıyla bu reklamları koymamız gerekiyor, bu rahatsızlık için sizlerden ÖZÜR DİLİYORUZ :( Fakat bu değirmenin suyu bu reklamlardan gelmektedir. Sizin Tahmino'ya göstereceğiniz ilgiye doğru orantılı olarak bizimde kazançlarımız artmaktadır. Özetle, siz kullanıcılarımızın hakedişlerini bu reklamların kazaçları doğrultusunda yapmaktayız.

Tahmino.com tahmin ettiğiniz maçların sonuçlandırmasını anında yaparak hesabınıza TP puanları yansıtır fakat DOĞRU maç tahminleri yaptınız ve hesabınıza TP nin yatmadığını gördüyseniz bunun sebebi çoğunluklu iddaa'nın altyapısında yaşanan geçici gecikmelerdendir. Sonuçlanmayan maçlarınız 72 SAAT İÇERİSİNDE hesabınıza aktarılmaz ise kullanıcı panelinizden Destek talebi oluşturunuz.

SMS At Kazan ile hesabınıza TP Puan gelebilmesi için profil resminizin altında bulunan 8 haneli Üye No: 12345678 --> 0216 606 14 17 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

Örnek olarak;

Alıcı: 0216 606 14 17

Mesaj: 12345678

Market-O bölümünden puanlarınız karşılığında talep ettiğiniz hediyeler 1-3 İŞ GÜNÜ içerisinde tarafınıza e-posta yoluyla ulaştırılır. Ayrıca Ödül-O bölümünden de hediyelerinizin içeriğine ulaşabilirsiniz.

Tahmino.com siz değerli kullanıcılarına 1-3 İŞ GÜNÜNDE (Sadece Hafta İçleri) para transferlerini ve DİĞER ÖDEME işlemlerini tamamlamaktadır. Para transferleriniz sadece HAFTA İÇLERİ yapılmaktadır. Aktivitelerim bölümünden takibi yapabilirsiniz.

Tahmino.com alt yapısı gereği maç sonuçlarını iddaa üzerinden almaktadır. Bültende ki maçların ve sunucu işlemlerinin yoğunluğu gereği bazı maçlarda gecikmeler yaşanabilir, merak etmeyin 72 SAAT içerisinde maçlar sonuçlandırılmış olacaktır! 24 saati aşan durumlarda panelinizde bulunan Destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Tahmino.com Market-O bölümünden sizlere yüzlerce hediye çeşiti sunuyor, peki sadece bunlarla mı sınırlı? Tabiki de HAYIR! Alt yapımız her türlü dijital ve fiziksel ürünü desteklemekte. İlerleyen günlerde TP puanlarınız ile alabileceğiniz FİZİKSEL ÜRÜNLER Market-O bölümünde yer alacaktır.. Sizinde talep ettiğiniz bir ürün varsa DESTEK bölümünden yada İLETİŞİM FORMUNDAN bize iletebilirsiniz.

Düşündüğümüz Bazı Ürün Grupları;

 • Elektronik
 • Giyim
 • Kitap
 • Kozmetik & Kişisel Bakım
 • Spor & Outdoor
 • Anne & Bebek & Oyuncak

Tahmino size aranızda yarışabileceğiniz Lig-O tahmin ligini sunuyor. Lig-O'da siz kullanıcılarımız haftalık ve aylık olarak kendi aranızda sadece bilmiş olduğunuz DOĞRU TAHMİNLERİNİZDEN kazandığınız TP PUANLAR ile yarışırsınız. Kesinlikle bonuslardan, sadakat puanlarından yada referans üyeliklerinden kazandığınız TP puanlar Lig-O sıralamanızı ETKİLEMEYECEKTİR.

 

Haftalık Lig-O; Her pazartesi puanlarınız sıfırlanır ve ödüller otomatik olarak hesaplarınıza dağılır.

Aylık Lig-O; Her ayın birinde puanlarınız sıfırlanır ve ödüller otomatik olarak hesaplarınıza dağıtılır.

 

TP Puanım XXX Görünüyor Ama Sıralamada YYY Gözüküyor?

Profilinizde gördüğünüz her TP puan Lig-O sıralamasına dahil edilmez. Sadece DOĞRU TAHMİNLERİNİZDEN kazandığınız puanlarınız sıralamaya etki etmektedir.

Tahmino'ya giriş yapamamanızın bir çok sebebi olabilir. Getirdiğimiz yeni kurallar gereği 14 GÜN BOYUNCA hesabına giriş yapmayan kullanıcılar sistemimizden otomatik olarak silinmektedir. Tekrardan giriş yapıp hesabınızı aktif edebilmeniz için, İLETİŞİM formu üzerinden bize talep gönderebilirsiniz.

Referansınız ile getirdiğiniz kullanıcılardan 3 TP Puan kazanabilmeniz için, getirdiğiniz üyenin DOĞRULANMIŞ HESAP yani 10 DOĞRU TAHMİN yapmış olması gerekmektedir. Bu limite ulaşan üyelerin puanları hesabınıza otomatik olarak aktarılmaktadır.